Müpa Tarım ve Gıda Sanayi A.Ş. -

Müpa Tarım ve Gıda Sanayi A.Ş. -
Müpa Tarım ve Gıda Sanayi A.Ş. -
İYİ TARIM UYGULAMALARI SERTİFİKASI'nı aldık.

  MÜPA MANTAR, üstün gayretleri neticesinde “İYİ TARIM UYGULAMALARI SERTİFİKASI”nı KÜLTÜR MANTARI üreticileri içinde İLK olarak almayı başarmış şirket olmanın haklı gururunu sizlerle paylaşmaktan kıvanç duyar.Üretim Dağıtım

Titiz Uğraşı, Sürekli Kalite, Geniş ve Hızlı Dağıtım

Narin bir ürün olan Kültür Mantarının uygun sıcaklık, nem, ilaçlama, havalandırma, zamanlama, temizlik ve hijyen gibi bir çok konuda titiz bir uğraş gerektirdiği artık herkesçe bilinmektedir.

MÜPAda, üretim yapılırken kullanılan tüm girdiler ve üretimin her aşamasındaki ürün kontrolleri periyodik ve bilimsel metodlar ile yapılmaktadır. Bu sayede ürün kalitesi standard hale getirilmiştir.

Mantar üretiminde en önemli konu; kalitesi standard hale getirilmiş bu gıda ürününü, toplandıktan çok kısa bir süre sonra tüketicilere ulaştırabilmek ve bu işlemi her gün, hiç duraksamadan ve süratle yapmaktır.

Satış Bağlantıları ve pazarlama miktarını en düşük üretim seviyesine göre programlamış olan MÜPA, müşterilerin ekstra taleplerini her zaman karşılayabilmektedir.

Frigorifik dağıtım servisleriyle mantarı toplandığı andaki tazelikte, günlük olarak alıcılara ulaştıran MÜPA, doğal afetler haricinde her gün taze mantarın dağıtımını yapar.

Türk Mutfağına kültür mantarı lezzetini de kazandırmanın haklı gururunu yaşayan MÜPAnın özel ambalajlarda satışa sunduğu MÜPA MANTAR çeşitleri piyasada büyük rağbet görmektedir.

 

Görüntülenme Sayısı 41727 Son Güncelleme: